Conference Stay Young with Collagen

Konferencja Colway International

Beginning:
September 21, 2024 (Saturday),
at 10:00 AM
Ending:
September 21, 2024 (Saturday),
at 4:00 PM

Sales of tickets until:
September 2, 2024 at 11:59 PM
Hampton by Hilton
Antoniego Tabaki 1
62-020 Poznań Swarzędz, Poland

21,95 GBP

Stay Young with Collagen 

 Konferencja Colway International 2024

21. września  2024Kolagen to kamień węgielny, na którym zbudowana została marka Colway International - The Collagen Company. Odmładzającą i regeneracyjną moc ,,białka młodości” zamknęliśmy w Kolagenach Natywnych, ale również w wielu innych produktach Colway International.


Zapraszamy na ,,Stay Young with Collagen”

- wyjątkową konferencję!


Konferencja Stay Young with Collagen to wydarzenie, które zapisze się na kartach historii naszej firmy. Nadszedł moment, na który długo czekaliśmy. Doprowadziły nas do niego wieloletnie prace nad kolagenem natywnym. Dziś jesteśmy gotowi, aby odsłonić przed Wami karty biotechnologicznych zmagań ostatnich lat. Przekonacie się, że poprzeczka potencjału tkwiącego w Kolagenach Natywnych została wyniesiona na znacznie wyższy poziom.


To idealny moment byśmy zanurzyli się w historii powstania naszych flagowych produktów, dotknęli ich istoty, tego co czyni je wyjątkowymi w skali świata – zwłaszcza teraz! Mamy na to rzetelne dowody naukowe, a stoją za nimi zaawansowane technologie i nazwiska!


Przekażemy Wam przystępną dla każdego wiedzę na temat ogromnego potencjału, jaki drzemie w Kolagenach Natywnych oraz zaprezentujemy to, co w kolejnej dekadzie istnienia Colway International będzie wciąż czynić naszą markę wyjątkową.


Do świata peptydów kolagenowych zabiorą nas autorytety w dziedzinach biotechnologii - dr Filip Porzucek oraz kosmetologii - Ewa Kilian-Pięta. Przed nami niezwykle interesujące wystąpienia, podczas których, pod okiem ekspertów, dowiemy się, dlaczego nasz Kolagen Natywny jest absolutnie unikatowy, dlaczego technologia jego pozyskiwania jest nieznana światu i pomimo szerokiego wyboru produktów kolagenowych na rynku, w dalszym ciągu wybija się na prowadzenie i pozostawia konkurencję daleko w tyle. 


Co jeszcze szykujemy dla Was?


Nie chcemy zdradzać wszystkich szczegółów, ale bądźcie pewni, że niespodzianek nie zabraknie! Wśród nich premiery nowych produktów w portfolio Colway International! Wraz z upływem czasu, będziemy odkrywać kolejne karty konferencji, dlatego śledźcie nasze social media.


Nie zabraknie również potężnej dawki biznesowych inspiracji, a jej najlepszym źródłem będą osobiste historie naszych Partnerów, którzy we współpracy z Colway International udowadniają, że każdy może osiągnąć sukces, a ambicja, współpraca i wzajemne wsparcie to klucz do budowania silnej i trwałej społeczności. O tym, jak ważnym elementem budowania biznesu są właśnie historie, opowie Ryszard Armanowski  - znany w Colway International trener.


Przed nami również celebracje awansów, odbiór wyróżnień, biletów na Konferencję Międzynarodową na Sycylii i wiele innych powodów do radości, nie tylko osobistych, ale i zespołowych.


Więcej o prelegentach i konferencji na: conference.colwayinternational.com


BILETY:


Cena regularna: 119 pln /29,90eur/25,95 gbp

Cena promocyjna:    99pln/24,90eur/21,95 gbp


Obowiązuje tylko do 5 sierpnia 2024


Kupując bilet otrzymujesz:

  • Udział w konferencji
  • Przerwy kawowe
  • Ofertę specjalną na produkty premierowe tylko dla uczestników!
  • Bezpłatny parking


* Cena nie zawiera udziału w wieczornym Bankiecie Dolce Vita oraz noclegu – bilety na bankiet oraz nocleg są sprzedawane oddzielnie.

* Lunch- możliwość zakupienia we własnym zakresie, po zakończeniu konferencji, w hotelowej restauracji wg skróconego menu przygotowanego specjalnie dla gości konferencji Colway InternationalZapraszamy również do zakupu biletów na wieczorny Bankiet La Dolce Vita. 

Link do wydarzenia, zakupu biletów i noclegu: Bankiet La Dolce VitaHampton by Hilton Poznań-Swarzędz , sobota 21 września 2024 godz. 10:30

ul. Antoniego Tabaki 1, 62-020 Swarzędz


Dodatkowe pytania prosimy kierować na adres mailowy: j.robakowska@colwayinternational.com


Type Price
Bilet Stay Young with Collagen

zawiera:

  • udział w konferencji
  • przerwy kawowe
  • oferta specjalna na produkty premierowe tylko dla uczestników
  • bezpłatny parking


Cena promocyjna 8.05 - 5.08.2024) 99 zł./24,90eur/21,95 gbp

Cena regularna (6.08 - 2.09.2024) 119 zł./29,90 eur/25,95 gbp  


21,95 GBP

0.00 P

Hampton by Hilton
Antoniego Tabaki 1
62-020 Poznań Swarzędz, Poland